Kurumsal

Porsche'nize Hakettiği değeri verin ve aracınızda %100 orjinal yedek parça kullanın.

Image

Hakkımızda


"Şirketimiz 1960 yılından bu yana alanında, kaliteli hizmet anlayışıyla ve koşulsuz müşteri tatminiyle faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış ve sektöründe geniş bir tecrübesi olan firmadır. "

Porsche Uzlar İstanbul 2015 yılı itibarı ile Maslak Atatürk oto sanayi sitesinde Porche yedek parça ve Porsche aksesuar satışı üzerine yeni firmasını faaliyete geçirmiştir. Uzlar Oto güvencesi Porsche yedek parçalarında %100 orjinal yedek parça ve aksesuar garantisi ile sizlerin hizmetindedir. .

Müşteri özel isteklerini ön planda tutan, ürün kalitesi yönünden güvenilir, maliyetlerini en düşük seviyeye indirmiş, teslimatlarında sorun yaşanmayan bir tedarikçi profili oluşturmak temel amaçtır.

Image

Vizyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Misyon

Porshce Yedek parça alanında özenilen, örnek alınan ve özellikle çalışılmak istenen bir firma olmak,kaliteden ödün vermeden daima zirvede kalmak ve adını nesiller boyu yaşatmaktır. Sektöründe; Öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları kendisi belirleyen yaratıcı hizmet sağlayan örnek bir şirket olmaktır

Image

Uzlar İstanbul
Porsche

Yedek Parça
Image

Uzlar Ankara BMW
Mini - Land Rover

Servis - Yedek Parça
Image

Uzlar Ankara
Porsche

Servis - Yedek Parça
Image

Uzlar Grup
Kurumsal

Grup Şirketeri